21 Şubat 2016 Pazar

Zayıflamak için uzmanından bir öneri: Mora Terapi

Kilo kadın erkek, genç yaşlı demeden her insanın hayatının bir dönemini meşgul eden bir sorun. Bu sorunla mücadele etmek de öyle kolay kolay altından kalkılabilecek bir iş değil ne yazık ki. Bunun sebebi ise kiloların inatçı olması, metabolizmanın çalışma hızı ve bağımlılıklar. Evet bağımlılık sadece alkol, sigara ve madde bağımlılığı olarak sınıflandırılmıyor. Bazı gıdaların sağlıksız tüketimi kişilerde bu gıdaya karşı bağımlılık yaratıyor. Hal böyle olunca da bu bağımlılık ile sigara ve alkol de olduğu gibi mücadele etmek gerekiyor.


Hücre, doku, organ gibi yeryüzündeki her maddenin elektro manyetik frekansı olduğundan yola çıkarak geliştirilen biorezonans yöntemi olan Mora Terapi, elektromanyetik frekanslar yani titreşimler ile bağımlısı olduğunuz maddeyi vücudunuzdan siliyor. Mora Terapisti Liana Pesah, Mora Terapinin birçok testler ile başarısının kanıtlandığını belirterek, “Mora Terapi, bağımlısı olunan maddelerinin frekanslarını vücuttan silerek, kişiye kalitesi artırılmış bir yaşam sunuyor” dedi.

Yeryüzündeki her maddenin bir frekansı yani titreşimi olduğuna dikkat çeken Pesah, Liv Hospital’daki kliniğine başvuran kişilere uyguladığı terapi yöntemini kısaca şöyle anlattı:
“İnsan vücudundaki titreşimler, kişinin genel frekans spektrumunu oluşturuyor. Fakat alerjen, bakteri, virüs hatta beslenme şekilleri gibi dış etkenlerden dolayı metabolizmamızın titreşim ahengi bozuluyor. Tereyağı, pirinç, makarna, ekmek, çikolata, cips, kola, hamburger gibi yemekten çok zevk aldığımız ama bir o kadar da zararı olan besinlerin farklı farklı titreşimleri bulunmakta. Bunlar gibi bağımlılık derecesinde sevdiğin yiyeceklerin örneklerini Mora cihazına koyup, vücuduna maddelerin ‘antifrekanslarını’ yüklüyoruz. Yani terapinin sonunda daha önceden ‘bağımlısı’ olunan yiyeceklerin frekansları vücuttan siliniyor. Mora Terapi bu bozuklukları tedavi ederek doğal hale gelmesini sağlıyor.”


Biorezonans yöntemiyle kişinin hem iştahı kestiğini hem de yeni bir yaşam disiplini öğrettiğini vurgulayan Pesah, “Mora Terapi ile kişinin üzerinde sağladığımız disiplin çok faydalı. Kişilerde yemek yeme isteği azalıyor. Terapinin zayıflamada başarı oranı yüzde 90. Glutenli yiyecekler ya da domates gibi sadece tek bir gıda üzerindeki isteği engellemeye de yarayan Mora Terapi, alerjik hastalıklara sahip kişilerin olası sağlık problemlerini en aza indiriliyor” diye konuştu.

Pesah ayrıca terapi esnasında hissedilmeyen titreşim dalgaları kullanıldığını ve tedavi esnasında hastaların hiçbir şekilde acı duymadığını kaydetti.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder